Світове виробництво кукурудзи скоротиться

11 липня 2019 95 0
Світове виробництво кукурудзи скоротиться
Світове виробництво кукурудзи скоротиться

Обсяги пропозиції зернових в сезоні 2019-2020 років знизяться головним чином у зв'язку з падінням виробництва кукурудзи. Про це йдеться у звіті ФАО.

Виробництво зернових у світі у 2019 р. прогнозується на рівні 2,7 млн т, що на 1,2% більше, ніж минулого року.

Основна частина приросту буде забезпечена завдяки збільшенню виробництва пшениці, обсяг якого в даний час оцінюється майже в 771 млн тонн, що на 5,6% вище рівня минулого сезону. В Індії очікується рекордна врожайність, яка може забезпечити рекордно високий обсяг виробництва.

Обсяг виробництва фуражного зерна в світі складе 1,4 млн т, що дещо нижче, ніж в 2018 р., оскільки очікуване збільшення обсягів виробництва ячменю не дозволить повністю компенсувати зниження обсягів виробництва кукурудзи.

Основна частка скорочення виробництва кукурудзи очікується в Сполучених Штатах Америки, де посівна кампанія затягнулася у зв'язку з надзвичайно дощової навесні, що призвело до зниження врожайності.

Погіршення прогнозів на урожай в Китаї, а також у Східній і Південній Африці також сприяло зниженню загального прогнозу виробництва кукурудзи, незважаючи на вірогідне збільшення виробництва в Аргентині.

Коментувати
Виконано за допомогою Disqus