Заводи Хмельниччини вироблять у 2,4 рази менше цукру

10 червня 2015 96 0
Заводи Хмельниччини вироблять у 2,4 рази менше цукру
Latifundist.comЗаводи Хмельниччини вироблять у 2,4 рази менше цукру

У Хмельницькій області цукрові заводи скоротять обсяг виробництва в 2,4 рази. Про це заявила начальник відділу рослинництва Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації Ванда Сердюк, повідомляє УНІАН.

Цукрові заводи Хмельницької області в 2015 р. планують виробити 120 тис. т цукру, що в 2,4 рази, або на 172 тис. т менше, ніж торік.

Також повідомляється, що цьогоріч у регіоні істотно скоротилися площі посіву цукрових буряків: із 46 тис. га у 2014 р. до 27 тис. га у 2015 р. Причина — перевиробництво цукру в попередні роки. Стан посівів цукрових буряків в області оцінюється як оптимальний.

«Щоб забезпечувати продовольчу безпеку Хмельницької області необхідно сіяти щорічно не менше 25 тис. га цукрових буряків», — додала Ванда Сердюк.

Як наголосила експерт, у цьому сезоні, як і минулого року, в регіоні працюватимуть 5 цукрових заводів: Теофіпольський, Шепетівський, Красилівський, Наркевичський та Старокостянтинівський. Орієнтовно вони перероблять 1,1 млн т цукрових буряків.

Щорічна потреба Хмельницької області у споживанні цукру становить 100 тис. т, включаючи кондитерську галузь.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою