Ембарго на російські добрива продовжили ще на рік

16 липня 2019 173 0
Ембарго на російські добрива продовжили ще на рік
Kurkul.comЕмбарго на російські добрива продовжили ще на рік

Кабінет міністрів України оприлюднив постанову, за якою до 31 грудня 2020 року продовжується заборона на імпорт з Росії певного переліку товарів. Повідомлення пр оце розміщено на сайті КМУ.

Забаорона на імпорт певних груп товарів, яка діяла до кінця цього року, була передбачена попередньою постановою від 2015-го року «Про заборону ввезення на митну територію України товарів, що походять з Російської Федерації».

У травні 2019 року до переліку заборонених до ввезення було віднесено всі види російських добрив, що викликало занепокоєння аграріїв щодо утворення монополії на ринку України та зростання ціни на добрива.

Читати за темою: Гра в санкції: уряд, Фірташ та Ротенберг проти фермерів Гра в санкції: уряд, Фірташ та Ротенберг проти фермерів

Серед заборонених товарів опинились також кілька груп промислових товарів, сільськогосподарської продукції, транспортних засобів. Загальна вартість цієї продукції становить 510 мільйонів доларів на рік.

Також уряд затвердив запровадження спеціального мита для товарів із Росії, яке застосовуватиметься з 1 серпня 2019 року незалежно від інших видів мита.

Згідно постанови № 1147 від 30 грудня 2015 р., заборона на імпорт російських товарів мала тривати до 1 січня 2020 року, але нова постанова уряду відстрочує цю дату ще на рік.

Виконано за допомогою Disqus