ПУМБ пропонує пільгову відсоткову ставку на міндобрива українського виробництва

18 липня 2019 68 0
ПУМБ пропонує пільгову відсоткову ставку на міндобрива українського виробництва
agravery.com

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спільно з «OSTCHEM RETAIL», роздрібним напрямком найбільшого українського виробника азотних добрив, запустили унікальну програму фінансування для представників аграрної галузі. Повідомляє прес-служба банку.

У рамках програми агро клієнти ПУМБ можуть придбати весь спектр основних азотних добрив (аміачна селітра, карбамід (сечовина), карбамідо-аміачна суміш (КАС) та інші) за пільговою процентною ставкою від 0,1% річних.

«Застосування мінеральних добрив — один із основних прийомів інтенсивного землеробства. При їх правильному використанні можна підвищити врожайність будь-яких культур, тому партнерські програми фінансування на покупку мінеральних добрив за зниженою процентною ставкою особливо актуальні зараз, в рамках сезонної підготовки наших клієнтів до осінньої посівної», — зазначив керівник продажів агро ПУМБ Володимир Онищук

Група «OSTCHEM» входить у десятку лідерів світових виробників азотних добрив. Заснована в 2010 р. як керуюча компанія, яка консолідує підприємства хімічної галузі, найбільшу дистриб'юторську мережу та спеціалізований морський порт «Ніка-Тера».

Виробничі підприємства, що входять до групи: ПАТ «Азот» (м.Черкаси), ПАТ «Рівнеазот» (м.Рівне), ПрАТ «Сєвєродонецьке об'єднання Азот» та ін.

Виконано за допомогою Disqus