Компанія Travelite запрошує у конопляний тур до Канади і США

18 липня 2019 96 0
Компанія Travelite запрошує у конопляний тур до Канади і США
onlycbdoils.com

Українські агровиробники мають унікальну можливість познайомитися з індустрією вирощування конопель різної спеціалізації у Північній Америці.

Компанія Travelite запрошує взяти участь у «конопляному турі» до США, що пройде з 15 по 21 вересня 2019 року.

Про це ідеться в прес-релізі компанії Travelite.

«Учасники туру відвідають регіони, які найактивніше розвивають індустрію конопель та використовують найсучасніші технології вирощування даної культури. Також ознайомляться з трьома типами конопель HTC, CBD та звичайною промисловою коноплею, побачать етап насінництва, дізнаються відмінності у переробці промислових і медичних конопель», — розповідає організатор Роман Гринишин.

У рамках «конопляного туру» учасники відвідають компанії, які надають агротехнічні сервіси фермерам-конопельщикам в регіоні.

Також запланований візит до Hemp Oil Canada — першого в Канаді підприємства з переробки насіння конопель в олію. Ця компанія займає лідируючі позиції у конопельній індустрії вже протягом 20 років та гарантує високу якість продукції. Переробники напряму співпрацюють із фермерами, що вирощують цю культуру, контролюють процес зберігання, тестують, і тільки потім відправляють до виробничих цехів.

Ще в програмі туру заплановані екскурсії на переробні потужності конопель на тканину та харчову олію в США.

«Паралельно з виробництвом конопель українська делегація ознайомиться з технологіями вирощування пшениці, інших зернових, кукурудзи, сої та ріпаку, оскільки ці культури присутні в сівозміні з коноплею», — зауважує Роман Гринишин.

І насамкінець організаториTravelite планують показати, як працює сучасний сервіс об’єднання, аналізу та опрацювання всіх даних з полів та техніки, що використовуються в точному землеробстві — Farmers Edge.

Контактна особа: 

Роман Гринишин
+38 097 996 50 47
roman@travelite.com.ua

 

Виконано за допомогою Disqus