Реклама

На полях Тернопільщини продемонстрували комбайн Fendt IDEAL 9T

25 липня 2019 2014 0
зернозбиральний комбайн Fendt IDEAL 9T
Traktorist.uaзернозбиральний комбайн Fendt IDEAL 9T

Корпорація AGCO разом із офіційним дистриб’ютором Fendt компанією «Агроструктура» 22 липня провела демонстрацію зернозбирального комбайна Fendt IDEAL 9T на полях Тернопільщини. Повідомляє Traktorist.ua.

«Ми дуже ретельно готувалися до цієї зустрічі на Тернопільщині, але вночі пішов дощ, нажаль ми на це вплинути не могли. Але цей факт нас не зупинив, можливо показники можуть бути не ідеальні, але факт — машина працює. І я думаю, що це і є наша основна мета, яку ми переслідували, коли починали наш тур. Ми маємо показати роботу комбайна не в ідеальних умовах, а в тих, з якими аграрії можуть стикатися кожен день», — розповів директор з маркетингу корпорації AGCO у Східній Європі Антон Костирко.

Fendt IDEAL 9T оснащено двигуном виробництва MAN максимальною потужністю 647 к.с. На машині встановлено систему обмолоту та сепарації Helix та ротор, який має довжину 4,85 м та діаметр 600 мм, що в свою чергу збільшує пропускну здатність, швидкість і якість обмолоту культур. У комбайні використовується молотарка Dual Helix з двома роторами.

«Під час нашої демонстрації комбайном цікавилися справжні професіонали, але не в сенсі, що це власники великих земельних банків — на заході були підприємства, які мають і по 40 тис. га, але були і такі, які оброблять 2-3 тис. га. Новинкою цікавилися саме ті, які проводять ефективне господарювання та отримують урожаї значно вище середнього», — аргументував генеральний директор компанії «Агроструктура» Михайло Завада.

Комбайн Fendt IDEAL 9T має найбільший на ринку зернозбиральних комбайнів зерновий бункер, ємність якого — 17 100 л. Швидкість вивантаження бункера становить 210 л/с, тобто вивантаження відбувається всього за 1 хв 21 сек. Під час демонстрації вивантаження проводили на ходу, використовуючи бункер-перевантажувач Egritech ПБН-30 в агрегатуванні із трактором Fendt 936 Vario.

«Комбайн справив хороші враження. Вразило те, що тут мінімум роботи механізатора — все автоматизовано, вразили розміри жатки та бункера, а також швидкість вивантаження. А далі вже покаже практика, як він себе зарекомендує в наших кліматичних умовах. Думаю, що Fendt IDEAL — наше майбутнє», — оцінив роботу комбайна В'ячеслав Григорчук, головний інженер підприємства «Подільська марка».

Демонстрацію Fendt IDEAL також відвідали аграрії із Молдови. Як розповідає власник підприємства Climautanul Agro SRL Олексій Кіряк, до України завітав, щоб придивитися новинку собі в господарство, яке має в обробітку більше 10 тис. га і є одним з найбільших в країні.

«Fendt IDEAL — найпотужніший комбайн на сьогоднішній день, серед тих, що є у світі. У нас в господарстві є комбайни з жатками до 12 м, тому й сьогодні ми приглядаємося до великої та технологічної машини. Fendt прогресує, і в Молдові аграрії також цікавляться брендом та є попит на цю техніку», — розповів Олексій Кіряк.

Під час заходу відвідувачі також мали змогу ознайомитися з комбайном Fendt IDEAL 8T, з першим завезеним в Україну трактором Fendt 1050 Vario (на сьогодні напрацював вже більше 5 тис. мотогодин), Fendt 936 Vario, Valtra T234 і Valtra А95.

Виконано за допомогою Disqus