Аграрний фонд забезпечив аграріям 1 млн тонн міндобрив

26 липня 2019 72 0
Аграрний фонд забезпечив аграріям 1 млн тонн міндобрив
Facebook

Протягом 2018-2019 та 2019-2020 МР ПАТ «Аграрний фонд» забезпечив агровиробників 1,1 млн т мінеральних добрив. Про це повідомила прес-служба компанії.

«За два маркетингових роки ми закупили 1,1 млн т мінеральних добрив. Наразі, за нашими підрахунками, частка ПАТ «Аграрний фонд» на ринку мінеральних добрив України складає близько 15%», — розповів під час робочої зустрічі агровиробників та Союзу хіміків України виконавчий директор ПАТ «Аграрний фонд» Микола Зубарєв.

Виконавчий директор зазначив, що Товариство має всі умови та можливості для своєчасного забезпечення агровиробників мінеральними добривами:

«Наша перевага на ринку — можливість укласти форвардний контракт на придбання добрив. Тобто, ви можете прийти до нас будь коли, в найгарячіший для вас момент і укласти форвардний контракт на придбання мінеральних добрив. Розрахунок — при поставці зерна за ринковими цінами, які склалися на момент поставки», — зазначив Микола Зубарєв.

Він також додав, що ПАТ «Аграрний фонд» має розгалужену систему складів в усіх областях України, що дає можливість мінімізувати затрати на логістичні послуги та завжди вчасно доставляли продукцію.

Виконано за допомогою Disqus