Аграрний фонд потрібно передати в концесію держави — Андрій Радченко

14 вересня 2019 62 0
Аграрний фонд потрібно передати в концесію держави — Андрій Радченко
Аграрний фонд

Передача ПАТ «Аграрний фонд» у концесію може стати найбільш вигідним варіантом для держави. Про це сказав голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко. Повідомляє прес-служба компанії.

«Ми розглядали три моделі – приватизацію, концесію та ліквідацію. Що буде для компанії, для держави, плюси і мінуси того або іншого випадку. І прийшли до того, що концесійний договір та передача в управління Аграрного фонду були б набагато цікавіші державі. Та й самій компанії це дало б серйозний імпульс», — розповів Андрій Радченко.

Голова правління додав, що питання приватизації є недоцільним, бо підприємство не має власних виробничих потужностей.

«Продавати в нашому разі фактично нічого. «Аграрний фонд» володіє будівлею, столами, стільцями. Наш основний актив — це ряд ключових людей і той досвід, який накопичено за ці п'ять років», — пояснив Андрій Радченко.

А також зауважив, що він за за ідею концесії.

«Але, треба розуміти, що я майже п'ять років працюю в цій компанії. І шкода, якщо чесно, все, що ми робили, взяти і ліквідувати. Яким саме може бути формат передачі «Аграрного фонду» в концесію? Менеджмент з новими повноваженнями і гнучкістю, не меншими, ніж у приватному секторі, зобов'язується не тільки генерувати прибуток для інвесторів (у певних пропорціях – Міністерства фінансів та концесіонера), але і підтримувати стабільні ціни на борошняні вироби і забезпечувати аграріїв добривами та кредитами під посівну. Вважаю важливим відзначити, що при передачі в концесію соціальні функції Аграрного фонду, визначені статутом, жодним чином не можуть бути переформатовані», — підсумував керівник підприємства.

Андрій Радченко також додав, що ПАТ «Аграрний фонд» є прибутковою компанією протягом чотирьох років поспіль і входить до топ-20 державних компаній за розміром прибутку, обсягом виплачених податків і дивідендів, і топ-100 компаній за розміром виплачених податків.

 

Виконано за допомогою Disqus