На Запоріжжі напади на фермерів виявились систематичними

29 липня 2019 1071 0
На Запоріжжі напади на фермерів виявились систематичними
sputnik.mdНа Запоріжжі напади на фермерів виявились систематичними

Подія з нападом на фермера у Мелітопольскому районі Запорізької області виявилася не поодиноким випадком. Проте поліція так і не спіймала винних. Про це повідомляє mltpl.city.

Нагадаємо, ввечері 27 липня в селі Долинське шість чоловік, озброєних автоматами, скоїли розбійний напад: вони увірвалися у будинок фермера, і, погрожуючи господареві розстрілом, заволоділи великою сумою, прикрасами і викрали дорогий позашляховик.

Пізніше поліція повідомила, що викрадений автомобіль був покинутий у Запоріжжі.

Подібні напади на заможних жителів відбуваються не вперше.

«У нас ще кілька років тому був напад на Проскурню, на Хмельницького Сашу, на Івана Аносова, на Попову Валентину Михайлівну, на Литвиненко Юру. У Миколи Руденького будинок «виставили», у Барцола «виставили» ... Але ніхто за це не поніс відповідальності. Очевидно, злочинці ведуть спостереження за своїми потенційними жертвами. Тобто, якщо цей хлопець закупівлею зерна займався, все розуміли, що гроші у нього є. Фермерам варто продати пшеницю або соняшник, або худобу — бандити тут як тут. А в селі ж — не в місті, тут все на виду, особливо, якщо склади або ферма знаходяться поруч з будинком: машина поїхала з товаром — все бачать. Так якщо ще через паркан немає сусідів», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 2°

Вітер

2.2м/с

Опади

0мм

Вологість

76%