Французькі фермери протестують проти торгової угоди з Канадою

30 липня 2019 64 0
Французькі фермери протестують проти торгової угоди з Канадою
dzi.gov.ua

Французькі фермери, які протестували проти торгової угоди з Канадою, в понеділок закидали яйцями та обмалювали фарбою офіс депутатки від партії LREM президента Еммануеля Макрона. Про це повідомляє Reuters.

Фермери взяли на себе відповідальність на своїй сторінці в Facebook у понеділок за напад на офіс Кароль Бюро-Боннар в Нойоні, поблизу Парижа.

«Мій кабінет зіпсували. Я ніколи не прийму цих актів насильства, які йдуть проти демократії», — заявила депутатка Кароль Бюро-Боннар.

Інцидент стався через два дні після того, як офіс Ромена Грау, члена LREM, був підпалений у ході останніх акцій протесту «жовтих жилетів».

Антиурядові акції протесту почалися після того, як французький парламент цього місяця схвалив торговельну угоду між ЄС та Канадою (CETA), противники якої заявили, що договір порушує соціальні та екологічні норми ЄС, дозволяючи імпорт продукції, виготовленої за умов, які не дозволені в Європі.

У французькому уряді повідомили, що угода вигідна для країни, і відкинули побоювання щодо впливу угоди на аграрний сектор і навколишнє середовище. Також вони заявили, що угода містить гарантії і що канадський імпорт повинен відповідати суворим правилам ЄС.

Торгівельна угода усуває мита майже на всі товари та послуги між Канадою та Європою і призвела до збільшення експорту ЄС до Канади на 15%, стверджують європейські чиновники.

Виконано за допомогою Disqus