BASF випустить інноваційний фунгіцид Пріаксор і гербіцид Стеллар Плюс

1 серпня 2019 102 0
BASF випустить інноваційний фунгіцид Пріаксор і гербіцид Стеллар Плюс

Компанія BASF в 2020 р. планує випустити інноваційний фунгіцид Пріаксор і гербіцид Стеллар Плюс. Про це заявив керівник підрозділу агроррішень BASF (Agricultural Solutions) в Україні, Молдові та країнах Кавказу Андрій Касьян під час прес-конференції «Внесок підрозділу BASF Agricultural Solutions в розвиток України», передає Kurkul.com.

«Не буду заглиблюватися особливо в технічні аспекти, лише скажу, що революційний фунгіцид Пріаксор — це буде перша інновація з нових хімічних класів», — уточнив Андрій Касьян.

За його словами, фунгіцид Пріаксор буде доступний широкому сегменту сільгоспвиробників. У компанії наголошують, що Пріаксор стане надефективним рішенням проти грибкових хвороб ячменю і пшениці. 

«Це не буде якийсь супердорогий продукт. Це буде інновація за доступною ціною», — повідомив Андрій Касьян та додав, що компанія BASF приділила особливу увагу питанню доступності ціни.

Передбачається, що препарат буде випущений вже в квітні.

Крім того, наступного року компанія має намір випустити гербіцид Стеллар Плюс. У компанії повідомили, що це буде покращеною версією знайомого всім українським аграріям Стеллар.

«Цей продукт — це вже наступний щабель розвитку гербіцидів», — заявив керівник підрозділу.

Стеллар Плюс — це нове слово в контролі бур'янів у посівах кукурудзи. Маючи в складі допоміжний прилипач Метолат, він стане надефективним самостійним рішенням для захисту посівів.

Виконано за допомогою Disqus