USDA проведе переоцінку виробництва кукурудзи та сої в США

12 серпня 2019 43 0
USDA проведе переоцінку виробництва кукурудзи та сої в США
Kurkul.comUSDA проведе переоцінку виробництва кукурудзи та сої в США

Міністерство сільського господарства США (USDA), у зв’язку з погодними умовами й пізнім посівом врожаю в цьому сезоні, проведе ще одне дослідження в серпневому звіті, щоб отримати більш точну картину посівних площ у 2019 р. Про це повідомляє Latifundist.com з посиланням на OpenMarkets.

«Повторні серпневі дослідження, перші з 2015 р., дозволять отримати оцінки площ посівів кукурудзи та сої в США, які будуть перенесені в жовтневий звіт USDA, коли дані Агентства з обслуговування фермерських господарств (FSA) будуть включені для отримання більш стислої інформації про посівні площі сільськогосподарських культур у США», — йдеться в повідомленні.

У серпні NASS (Національна аграрна служба статистики) також проведе першу офіційну оцінку врожайності ярих просапних культур у цьому сезоні. Вона також відображатиме широкий огляд очікувань аграріїв щодо врожайності поряд із супутниковими даними, що зробить це перше серпневе дослідження.

Середній торговий прогноз на серпень вказує на те, що площа кукурудзи в США становитиме 32,37 млн га, що на 1,46 млн га менше від прогнозу NASS на червень. Площа сої складе 32,33 млн га, що на 161 тис. га менше прогнозу NASS. Проте, розкид між максимумом і мінімумом площ збирання кукурудзи в США становить 2,35 млн га і 2,23 млн га сої.

У матеріалі наголошується, що це відображає значні відмінності в галузі залежно від того, засіяли чи американські аграрії більшу частину з решти 12,55 млн га, або ж прийняли рішення сіяти компенсуючі культури.

Виконано за допомогою Disqus