LNZ Group представила нові напрями компанії під час Національного дня ферми

16 серпня 2019 59 0
LNZ Group представила нові напрями компанії під час Національного дня ферми
LNZ Group представила нові напрями компанії під час Національного дня ферми

Компанія LNZ Group бере участь у Національному дні ферми, який проходить у Білогірському районі Хмельницької області. Про це повідомляє Kurkul.com.

Нагадаємо, LNZ Group ознайомила агровиробників з новинками бренду DEFENDA та UNIVERSEED

«Ми, компанія LNZ Group, в я кості партнерів, беремо участь у Національному дні ферми, який проходить на базі ФГ «Перлина Поділля». Ми представляємо наші основні напрямки діяльності, а саме наш бренд кукурудзи UNIVERSEED, бренд ЗЗР DEFENDA, а також нові напрямки бізнесу — LNZ Web і LNZ Energo», — повідомила маркетинг-менеджер з польових культур компанії LNZ Group Анна Філатова.

Захід зібрав спільноту, яка в основному займається тваринництвом. Це господарства, які піклуються про свою ВРХ, дізнаються про нові технології.

Під час свого виступу кандидат с.г. наук, менеджер з розвитку технологій в західному регіоні компанії «LNZ Group» Олександр Хмелюк розповів про основні переваги силосних гібридів бренду UNIVERSEED, про особливості будови, генетики та унікальність цього продукту на українському ринку.

«Наші силосні гібриди візуально дуже відрізняються за рахунок генетичних особливостей. Вони вистою близько 3 м і у них близько 12-16 листків над качаном. Дуже низька закладка качана, тому що основною перевагою силосних гібридів є величина качана і та зелена маса безпосередньо над качаном. Вона вважається перетравною масою. А все, що під качаном — це маса, що не перетравлюється ВРХ», — додала Анна Філатова.

Саме ці гібриди викликали зацікавленість у присутніх учасників заходу.

Виконано за допомогою Disqus