Реклама

LNZ Group збільшить випуск силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED у 3 рази — Кравченко

21 вересня 2019 36 0
LNZ Group збільшить випуск силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED у 3 рази — Кравченко
LNZ Group збільшить випуск силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED у 3 рази — Кравченко

Компанія LNZ Group за 4-5 років збільшить випуск силосних гібридів кукурудзи UNIVERSEED до 150 тис. посівних одиниць на рік.

Про це повідомив керівник напрямку UNIVERSEED в Україні Віктор Кравченко на прес-конференції в Києві за участю керівників компанії LNZ Group і канадських партнерів компанії NAPG, передає Latifudist.com.

За його словами, компанія також планує збільшити за звітний період випуск і зернових гібридів UNIVERSEED до 350-400 тис. посівних одиниць на рік.

«Висновок власного бренду UNIVERSEED тільки посилить дистриб'юторський портфель компанії LNZ Group. Частка гібридів UNIVERSEED в портфелі дистриб'юторської компанії становить 10% і буде рости. Якщо у 2019 р. LNZ Group випустила 40 тис. посівних одиниць, то через 2 роки планує випустити 100 тис. посівних одиниць бренду UNIVERSEED», — прокоментував директор дистриб'юторської компанії LNZ Group Андрій Полтавець.

У поточному році, за словами Віктора Кравченка, гібриди силосної кукурудзи бренду UNIVERSEED були посіяні на 12 тис. га і зернової — на 18 тис. га в Україні. Він вказав, що потенціал посівів силосної кукурудзи в цьому році становив ще як мінімум 20 тис. га. Принаймні був попит на насіння для посівів на такій площі.

«Компанія LNZ Group тестує гібриди кукурудзи від канадського постачальника NAPG протягом 4 років. Цього року компанія проводила дослідження по всій Україні 400 гібридів. Крім гібридів кукурудзи, LNZ тестує також сорти сої, гібриди соняшнику та сорго, так як зростає попит на ці культури», — поділився керівник напрямку UNIVERSEED в Україні.

Нагадаємо, що 17 вересня на базі агрофірми «Вікторія», яка входить в структуру групи компаній LNZ Group, пройшов Mini Hub. В рамках заходу аграріям продемонстрували результати вирощування кукурудзи і соняшнику з застосуванням систем захисту DEFENDA, особливості та переваги зернових і силосних гібридів кукурудзи селекції UNIVERSEED, а також розповіли про можливості поліпшення виробничої технології.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама