Реклама

Сезон стане випробуванням для виробників цибулі — думка

19 серпня 2019 1555 0
Сезон стане випробуванням для виробників цибулі — думка
pixabay.comСезон стане випробуванням для виробників цибулі — думка

Після минулорічних цін на ріпчасту цибулю, українські споживачі готові до всього. Борщовий набір овочів, до якого відноситься і цибуля, завжди дивує цінами на якийсь із овочів з асортименту. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Цибуля, відразу із нею білоголова капуста, морква та картопля — цього року цінами були здивовані не тільки експерти ринку та споживачі, але й виробники, що отримували, якщо не надприбутки, то як мінімум велику маржу.

Новий сезон для цибулі розпочався вже давно, а ціни поповзли донизу, щойно запаси старої закінчилися та на ринок надійшов новий врожай.

Наразі, ціни на, вже досить високої якості цибулю, не можуть не радувати зір звичайного покупця. Мережі влаштовують акції та знижки на ріпчасту цибулю, тож можна побачити ціни від 7 грн/кг до 14-15 грн/кг (в залежності від регіону та якості самої цибулі).

Сезон 2019-2020 для виробників стане випробуванням, адже основні конкуренти на ринку Європи (Голландія, Бельгія та ін.) мають гарні врожаї і битися доведеться за кожного клієнта! 

Щодо цін у сезоні експорту 2020 можна підсумувати одне — якість і належне пакування, можуть принести бажану ціну.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus