Понад 5,5 тис осіб взяли участь в електронних земельних торгах

24 серпня 2019 77 0
Понад 5,5 тис осіб взяли участь в електронних земельних торгах
freepik.comПонад 5,5 тис осіб взяли участь в електронних земельних торгах

За січень-червень 2019 року в електронних земельних торгах, на яких агротоваровиробники можуть придбати право оренди на землі сільгосппризначення державної власності терміном на 7 років, взяли участь 5,5 тис. осіб, поінформувала заступник директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», д.е.н. Ольга Ходаківська.

На електронних торгах впродовж  І півріччя 2019 р.і, були реалізовані права оренди на 1385 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 25 тис. га. З них найбільше – 4,2 тис. га – було продано в Одеській області. В середньому за 1 лот боролись 4 учасники. Середня площа виставленої на торги для оренди земельної ділянки сільгосппризначення склала 18,1 га.

«Електронні земельні торги, які стартували лише у жовтні 2018 року, вже встигли довести свою ефективність. Створення сучасної і дієвої системи проведення таких торгів забезпечило підвищення рівня прозорості та публічності під час формування та реалізації державної земельної політики», — підсумувала Ольга Ходаківська.

Виконано за допомогою Disqus