Реклама

На Черкащині цукровий завод зливав до річки стічні води

29 серпня 2019 483 0
На Черкащині цукровий завод зливав до річки стічні води
centrreg.dei

Цукровий завод на Черкащині несанкціоновано зливав стічні води до річки. Про це повідомила прес-служба Держаної екологічної інспекції Центрального округу.

«Реагуючи на звернення громадян щодо можливого замору риби в ставку та річці Тальянка в районі цукрового заводу ТОВ «Панда» міста Тальне Черкаської області, спеціалісти Держаної екологічної інспекції Центрального округу провели обстеження берегів водойми та виявили трубу, що виходить з території цукрового заводу, та поодинокі екземпляри загиблих риб. На момент обстеження з труби здійснювався несанкціонований скид стічних вод в річку Тальянка», — повідомили у відомстві.

У відібраних пробах поверхневої води в місті виливу були виявлені перевищення вмісту забруднюючих речовин: завислі речовини в 1,4 рази, БСК5 в 5,7 разів, ХСК в 2,4 рази, азот амонійний в 3,4 рази.

За 500 метрів нижче місця скиду перевищення вмісту забруднюючих речовин становили: завислі речовини в 1,2 рази,  ХСК в 1,7 рази,  БСК5 у 3,4 рази, азот амонійний в 2,7 раз.

Вирішується питання щодо передачі матеріалів обстеження до правоохоронних органів для вжиття заходів оперативного реагування.

Читати за темою: На заводі «Азот» у Сєвєродонецьку стався витік аміаку

Виконано за допомогою Disqus