Ціна живця свиней стабілізувалась

31 серпня 2019 5414 0
Ціна живця свиней стабілізувалась

В останній тиждень літа ціна на ринку живця продовжила підвищення, але меншими темпами ніж напередодні святкових вихідних. Так, за підсумками щотижневого моніторингу цін на свинину живою вагою, середньоринкова ціна додала 1% до позначки попереднього тижня та склала 49,4 грн/кг. Повідомляє Асоціація «Свинарі України».

«Незначне підвищення цін закупівлі відбулося у наслідок позитивного коливання планових цін від окремих постачальників свинини, які «розписали» товарне поголів'я на 0,5-1 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше. Тим не менш, підвищення цін мало не такий масовий характер, як до цього, а очікування м'ясопереробників реалізувалися: м'ясних свиней забійних кондицій у кінці літа закуповували по 48-50 грн/кг. Планові продажі попереднього тижня, обмеженість пропозиції живця через сезонні фактори та тимчасово посиленіша конкуренція серед закупівельників допомогли ціні укріпитися», — йдеться у повідомленні.

Хоча епізодичні відмови та скорочення об'ємів заготівлі окремих закупівельників викликають настороженість операторів, більшість гравців ринку налаштована на сталість цін на початку осені.

Читати за темою: Живець свиней почав дорожчати

Виконано за допомогою Disqus