«Бізон-Тех» презентувала найекономічніший у своєму класі трактор

2 вересня 2019 1717 0
«Бізон-Тех» презентувала найекономічніший у своєму класі трактор
«Бізон-Тех» презентувала найекономічніший у своєму класі трактор

У четвер 29 серпня під час Дня поля Маїс, що відбувся поблизу міста Синельникове Дніпропетровської області, компанія «Бізон-Тех» продемонструвала гостям трактори Massey Ferguson та причіпне обладнання Amazone.

Увагу аграріїв привернула новинка в лінійці офіційного дистриб’ютора — 200-сильний трактор Massey Ferguson 7722S, який був презентований на ринку України лише наприкінці 2018 р. Також відвідувачів локації «Бізон-Тех» зацікавили 127-сильний Massey Ferguson 6713, оскільки він є найбільш вигідною пропозицією в сегменті малої та середньої потужності. Про це повідомив кореспондент Kurkul.com із місця подій.

Заступник керівника Дніпропетровського регіонального підрозділу з продажу с/г техніки «Бізон-Тех» Олексій Бурий пояснив: під час Дня поля Маїс на локації компанії було представлено телескопічний навантажувач Massey Ferguson TH 7038, частково лінійку тракторів Massey Ferguson — машини Massey Ferguson 6713, Massey Ferguson 7722 S і Massey Ferguson 8737 , а також розкидач добрив Amazone ZA-M 1001 Special та дискову борону Amazone Catros 8003-2TX.

«Новий трактор Massey Ferguson 7722 S — один із кращих у своєму класі щодо економії палива. У порівнянні з попередніми моделями він пройшов так званий рестайлинг: були внесені зміни в комплектації кабіни, трансмісії і двигуна. Тож таким чином виробникам вдалося досягнути зменшення витрати палива. Однак майбутнім власникам завжди треба пам’ятати: норми витрат палива щоразу залежатимуть від характеристик ґрунтів і типу робіт, для яких використовуватимуть трактор», — розповідає Олексій Бурий.

Фахівець відмітив, що трактор Massey Ferguson 7722 S оснащений 6-циліндровим двигуном нового покоління AGCO Power об’ємом 7,4 л з електронним управлінням, має трансмісію Dyna-VT і по 24 передачі переднього та заднього ходу. Мінімальна потужність цього трактора складає 200 к.с., максимальна — 220 к.с. Вал відбору потужності становить 1000 (Е) об./хв, а максимальний крутний момент при 1500 об./хв становить 975 Нм. Паливний бак може вмістити 470 л дизельного палива. Продуктивність гідронасоса — 110 л/хв.

«Відвідувачі нашого демонстраційного майданчика питають не тільки технічні характеристики сільгосптехніки, яку ми їм показуємо і пропонуємо. Більшість із них, у першу чергу цікавляться, із яким навісним обладнанням можна агрегатувати представлені трактори та які витрати палива вони мають. Ну і, звичайно, хочуть дізнатися про цінову політику щодо представленої техніки. Наші менеджери завжди можуть підібрати найбільш вигідні для клієнтів програми співпраці», — додає заступник керівника Дніпропетровського РП з продажу с/г техніки «Бізон-Тех» Олексій Бурий.

За словами керівника Криворізького регіонально-структурного підрозділу «Бізон-Тех» Володимира Кокотя, трактори Massey Ferguson 7-ї серії ідеально підходять для малих і середніх фермерів. Але для поповнення техпарку їх можуть розглядати і великі сільгосппідприємства.

Незважаючи на те, що нинішній сезон 2019 р. для «Бізон-Теха» у ролі дистриб’ютора сільгосптехніки перший, однак компанія має великі амбіції в цьому напрямку. За словами менеджера із продажів Олександра Жмута, компанія «Бізон-Тех» планує протягом найближчих двох років  в рази збільшити свою присутність у південному регіоні в ролі дистриб’ютора насіння, добрив, ЗЗР та техніки.

Виконано за допомогою Disqus