Реклама

Підозрюваного у вбивстві фермера на Дніпропетровщині взяли під варту

3 вересня 2019 470 0
Підозрюваного у вбивстві фермера на Дніпропетровщині взяли під варту
pixabay.comПідозрюваного у вбивстві фермера на Дніпропетровщині взяли під варту

Прокуратура Дніпропетровської області оскаржила рішення Октябрського районного суду міста Полтава, яким було відмовлено в продовженні строку тримання під вартою одному з фігурантів кримінального провадження (працівнику виправної колонії), розпочатого за фактом розбійного нападу і вбивства фермера в селі Саксаганське (ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 та ч. 3 ст. 289 КК України). Полтавський апеляційний суд погодився з позицією прокуратури і скасував ухвалу суду першої інстанції, взявши підозрюваного під варту в залі суду. Про це повідомляє sobitie.com.ua.

Нагадаємо, що 21 грудня 2018 р. група озброєних чоловіків у балаклавах проникла до приватного помешкання. Нападники зв’язали господаря будинку 1960 р. н., дружину та доньку. Під погрозою ножа та пістолета, зловмисники заволоділи грошима та майном родини. В ході вимагання грошей один з нападників завдав власнику будинку ножове поранення. Від отриманої травми чоловік помер у лікарні.  

У лютому працівники Державного бюро розслідувань затримали одного з учасників нападу. Справа стосовно нього зараз перебуває на контролі ДБР.

Крім того, ще один підозрюваний також знаходиться під вартою.

Наразі досудове розслідування триває. Встановлюються інші причетні до злочину.

Виконано за допомогою Disqus