Ціна живця свиней знизилась

12 вересня 2019 371 0
Ціна живця свиней знизилась
pixabay.com

Другий тиждень осені приніс незначне послаблення цін на ринку живця. Так, середня ціна закупівлі свинини живою вагою цього тижня понизилася до 48,2 грн/кг. Це на 2% чи 1 грн/кг нижче ніж тижнем раніше. Повідомляє Асоціація «Свинарі України».

«У ході торгів попереднього тижня не усі виробники свинини змогли втримати закупівельні ціни на досягнутому рівні. Так, частина постачальників живця «розписала» товарні партії на 1-2 грн/кг дешевше ніж на початку місяця. З іншого боку, окремі оператори змогли реалізувати свиней забійних кондицій без перегляду цін. У наслідок протирічливої динаміки на ринку живця діапазон закупівельних цін цього тижня розширився: нижній поріг опустився до позначки 47 грн/кг, а ціновий максимум залишився без змін — 50 грн/кг», — йдеться у повідомленні.

Представники асоціації прогнозують, що в другій половині вересня ціна на свинину живою масою може понизитися відчутніше. Так, учасники об'єднання наступного тижня планують закуповувати свиней забійних кондицій по 46-47,5 грн/кг.

Читати за темою: Україна отримала можливість експорту яловичини до Китаю

Виконано за допомогою Disqus