Досвідченим фахівцям із захисту рослин готові платити 30 тисяч грн на місяць

19 вересня 2019 64 0
Досвідченим фахівцям із захисту рослин готові платити 30 тисяч грн на місяць
Досвідченим фахівцям із захисту рослин готові платити 30 тисяч грн на місяць

Досвідченим фахівцям із захисту рослин роботодавці готові платити 30 тис. грн на місяць. При цьому фахівці отримують службовий автомобіль, оплату курсів підвищення кваліфікації, харчування та мобільного зв’язку. За необхідності можуть отримати допомогу при переїзді та оплаті житла. Про це йдеться у випуску проекту «АгроОсвіта» на Kurkul.com.

Фахівці із захисту рослин можуть отримати роботу у провідних світових компаніях, виробників засобів захисту рослин і їхніх дистриб'юторів, інспекції з захисту і карантину рослин, митниці.

«Розмір заробітної плати, як у більшості спеціальностей, залежить від місця працевлаштування. Звісно, якщо це державні або наукові заклади, то оплата починається з мінімальної у розмірі 4173 грн з доплатами за участь у наукових дослідницьких темах. З часом до зарплати можуть додаватися премії і надбавки.

Зовсім інші цифри у працівників на цій посаді у приватних фірмах та міжнародних кампаніях. Заробітна плата молодого фахівця стартує від 8-10 тис. грн. З досвідом ця цифра може вирости втроє — до 30 тис. грн», — йдеться у повідомленні.

При цьому зазначається, що якщо спеціаліст працює у дистриб'юторській компанії, яка реалізує різноманітні ЗЗР, то тут рівень заробітної плати може залежати від кількості і величини клієнтів.

Щодо можливості працевлаштування, то вакансій багато. Роботодавці готові брати і навчати молодих спеціалістів, які мають високий рівень теоретичних знань. Станом на серпень 2019 р. на сайті Аgrorobota.com.ua є 56 вакансій для спеціаліста з захисту рослин і суміжних спеціальностей.

Загалом престиж фахівця захисту рослин збільшується. Амбітному спеціалісту з таким фахом є де себе реалізувати. Є такі напрями професійної діяльності:

  • агроном господарства, управління;
  • інспектор із захисту рослин;
  • науковий співробітник;
  • співробітник контрольно-токсикологічних лабораторій;
  • спеціаліст біологічного захисту рослин;
  • дорадник, дорадник-експерт;
  • менеджер-консультант представництв провідних маркетингових фірм, які діють на аграрному ринку України;
  • кредитний та страховий експерт.

 

 

 

Виконано за допомогою Disqus

+ 9° ... + 3°

Вітер

2.6м/с

Опади

0.8мм

Вологість

85%