Українські садівники будують модернізовані сховища

21 вересня 2019 644 0
Українські садівники будують модернізовані сховища

Щоб вирішити проблему якісного зберігання урожаю яблук, більшість садівників України будують сховища з регульованим газовим середовищем (РГС). Такі модернізовані потужності істотно подовжують термін реалізації продукції, відповідно, можна отримати і вищу ціну на яблуко. Про це повідомляє Seeds.

«Завдяки впровадженню програми підтримки садівництва українські фермери стали більше будувати сховищ з РГС, з’являються нові проекти не тільки зі зберігання, а й із сортування та пакування», – відзначив директор компанії «Інсолар-Холод» Анатолій Богдан.

У перевагах сховищ для яблук з РГС переконалися в господарстві «Сади Дніпра», що є виробником ТМ UApple. Наразі компанія будує найбільший в Україні інноваційний холодильний комплекс з РГС. У вересні-жовтні цього року комплекс обладнають надсучасною лінією сортування та пакування яблук.

Читати за темою: Через Китай, в Україні може обвалитися ціна на промислове яблуко

В компанії вважають, що якісно підготувати яблука для продажу на високомаржинальних ринках неможливо без модернізованого холодильного комплексу, а також без сучасної лінії сортування і пакування фруктів.

«Не маючи холодильно-сортувального комплексу, важко ефективно розвивати бізнес, перебуваючи в пошуку оренди площ для зберігання своїх яблук», – наголосив генеральний менеджер компанії «Сади Дніпра» і керівник проекту UApple Олександр Пахно.

Виконано за допомогою Disqus