Реклама

Ціна українських яблук зросла удвічі

20 вересня 2019 50 0
Ціна українських яблук зросла удвічі
Ціна українських яблук зросла удвічі

Високий попит на яблука та зниження урожаю вже вплинули на ціни. Так, вже зараз садівники відвантажують продукцію удвічі дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Про це повідомляє EastFruit.

Читати більше: Природні середовища існування, різноманітність бджіл ведуть до кращого виробництва яблук

Зростання цін учасники ринку пояснюють скороченням пропозиції фруктів осінніх сортів, які традиційно не користуються високим попитом. Крім того, торговельна активність в зазначеному сегменті помітно зросла, що також позитивно позначається на цінах.

Наразі садівники відвантажують яблука за ціною від 9 до 15 грн/кг ($0,37-0,61/кг) в залежності від сорту та якості, а це в середньому на 13% дорожче, ніж тижнем раніше.

Рітейлери також наголошують, що купівельна активність населення зростає щодня, хоча роздрібні ціни на яблуко також збільшуються. При цьому конкуренція за постачальника теж посилилася, в зв'язку з чим мережам довелося підвищити закупівельні ціни. З похолоданням більшість українських садівників вирішили основний обсяг яблук закладати на зберігання, тому вільні обсяги яблука на ринку значно зменшилися.

Виконано за допомогою Disqus