У США схвалили біофунгіцид, який доставляють бджоли

23 вересня 2019 47 0
У США схвалили біофунгіцид, який доставляють бджоли
pixabay.comУ США схвалили біофунгіцид, який доставляють бджоли

Агентство з охорони навколишнього середовища США (EPA) недавно схвалило біофунгфцид Сlonostachys rosea CR-7 (CR-7) компанії Bee Vectoring Technologies International Inc. (BVT) для використання на технічних культурах. Про це повідомляє growhow.in.ua.

CR-7 — це перший зареєстрований активний інгредієнт, схвалений американським урядовим агентством для застосування за допомогою бджіл.

Clonоstachys rоsea — це вид аскоміцетових грибів, що належать до роду Clonostachys сімейства Bionectriaceae, який в природі зустрічається на деревині, що розкладається, плодових тілах грибів та в грунті. Він є паразитом міксоміцетів, кліщів і нематод.

У США біофунгіцид надійде в продаж цієї осені для контролю хвороб різних культур, включаючи полуницю, мигдаль і чорницю.

Для доставки препарату рослинам передбачається задіяти бджіл, які отримують певну кількість біофунгіциду при вильоті з вулика. В процесі запилення культур комахи з високою точністю доставлять захисний продукт рослинам.

«Використовуючи вирощуваних в комерційних цілях бджіл для доставки біологічних продуктів, виробники зможуть захищати сільськогосподарські культури, підвищувати врожайність і вдосконалювати методи стійкого вирощування шляхом скорочення використання хімікатів та інших дорогих і все більш дефіцитних ресурсів, включаючи воду, паливо і робочу силу», — пояснив генеральний директор компанії Bee Vectoring Technologies International Inc. Ашиш Малик.

Виконано за допомогою Disqus