На Волині видали 50 аграрних розписок на понад 200 млн грн

24 вересня 2019 52 0
На Волині видали 50 аграрних розписок на понад 200 млн грн

Станом на початок вересня 2019 р. на Волині було видано 50 аграрних розписок, з яких 32 — від початку поточного року. Завдяки цьому фермери залучили понад 218,9 млн грн, з них 237,2 млн грн — у 2019 році. Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку Волинської ОДА.

Як зазначається, найчастіше фермери Волинської області видавали розписки під заставу майбутнього врожаю зернових культур. Лише від початку 2019 р. в заставу за розписками вони передали понад 15 тис. т кукурудзи та 7 тис. т пшениці.

Читати за темою: Feodal спрощує процедуру отримання аграрних розписок для фермерів

Також як заставу сільгоспвиробники області використовували традиційні олійні сільгоспкультури – сою, соняшник та ріпак, і продукцію плодоовочівництва — полуницю садову.

«Наразі понад 10 кредиторів надавали фінансування за аграрними розписками волинським фермерам. Понад 90% всього фінансування за розписками в рівних частинах було надано банками, дистриб’юторами матеріально-технічних ресурсів та переробниками.
З кожним сезоном аграрії все більше використовують можливості аграрних розписок для розвитку власних підприємств, про що свідчить статистика роботи інструменту як на загальнодержавному рівні, так і в розрізі регіонів», — ідеться в повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus