Ціни на пізню малину зросли на 40%

1 жовтня 2019 188 0
Ціни на пізню малину зросли на 40%
pixabay.comЦіни на пізню малину зросли на 40%

Сподівання багатьох виробників, які робили ставку на пізній збір малини виправдалися майже повністю. Ціни на свіжий продукт не пробили дах, але й залишаються досить високими, щоб не закидати галузь. Про це повідомляє Kurkul.com спільно з FreshBot.

Як і завжди майже єдиними, хто заробляв в сезон на малині, залишались перекупники та мережі супермаркетів. Проте за останній місяць ціни на неї виросли на 30-40%, а в деяких регіонах та мережах і на 60-80%. Зумовлено подорожчання, насамперед сезонністю (небагато виробників роблять ставку на пізні сорти) та погіршенням погодних умов, що теж прискорює ріст цін.

Найгірші прогнози цього року не справдились,тому що більшість системних гравців зробили вірні маркетингові кроки, попрацювавши над пакуванням, сортовою політикою та брендуванням продукції.

Наразі в мережах супермаркетів ще легко можна купити свіжу малину досить високою якості, але сплатити за неї треба буде від 130 до 200 грн/кг (в залежності від регіону та мережі). Досить тепла погода у найближчі кілька тижнів дозволить збирати та реалізовувати ще достатні об’єми для задоволення внутрішніх потреб.

Продовжуємо стежити за цінами з FreshBot:

Appstore

Google Play

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 21°

Вітер

1.9м/с

Опади

0мм

Вологість

61%