Рентабельність пшениці в Україні можна втримати освоюючи нові ринки — експерт

3 жовтня 2019 112 0
Рентабельність пшениці в Україні можна втримати освоюючи нові ринки — експерт
Kurkul.com

Станом на 1жовтня 2019 р. відгружено 8,6 млн.т пшениці. Такі швидкі темпи розвантажили ринок і провокують повільне зростання закупівельної ціни на зерно. Такими даними поділився Олексій Єрьомін, представник департаменту з розвитку бізнесу компанії Agritel під час Форуму для керівників господарств, організованого компанією «Суффле Агро Україна». Повідомляє Kurkul.com.

«Однак, високої ціни цього сезону не варто очікувати. Аби втримати рентабельність культури, варто освоювати нові ринки. Наприклад, африканський континент. Цього року Марокко закуповує понад 5 млн. т української пшениці», — повідомив Олексій Єрьомін.

Олексій Єрьомін, представник департаменту з розвитку бізнесу компанії Agritel

Також він додав, що наразі зберігається значна конкуренція для України з боку 8 світових виробників пшениці.

«Проблема в тому, що пшениця вродила не лише в нас. Цього року у нас зібрали 28.2 млн. т. Але високі врожаї мають головні конкуренти України — Франція та Росія. Взимку, коли європейська пшениця продасться, головним конкурентом стане Аргентина. На жаль, окрім низької ціни на пшеницю, ми не можемо більш нічого запропонувати іноземним покупцям. Ні високої якості сировини, ні послуг логістики», — прокоментував фахівець.

Виконано за допомогою Disqus

+ 39° ... + 25°

Вітер

1.7м/с

Опади

0.2мм

Вологість

58%