Реклама

Компанія Суффле презентувала нові гібриди кукурудзи

8 жовтня 2019 84 0
Павло Моторнюк, продукт-менеджер Soufflet Seeds
Kurkul.comПавло Моторнюк, продукт-менеджер Soufflet Seeds

В середу, 2 жовтня, компанія «Суффле Агро Україна» провела форум для керівників господарств у м.Вінниця. На заході виробників познайомили з портфоліо ЗЗР та мікродобрив, презентували 2 новинки — гібриди кукурудзи Hotspot ФАО 340 i Filae ФАО 350. Повідомляє Kurkul.com.

Продукт менеджер з напрямку Моторнюк Павло акцентував увагу аграріїв на тому, що від попередніх гібридів новинки відрізняються високою продуктивністю, пластичністю до погодних умов, а також вони мають стійкість проти сажкових захворювань.

Гібриди випробовували в умовах України два сезони в господарствах різних кліматичних зон (від Дніпропетровської до Львівської області). 

«Фермери, що посіяли, Hotspot ФАО 340 i Filae ФАО 350, відмічають інтенсивну вологовіддачу та високий рівень урожаю. Щодо врожайності, то по Дніпропетровській області маємо показник 13-16 т/га, Житомирщина — 11 т/га, Вінниччина — 9-11 т/га, залежно від гібриду та зони вирощування», — наголосив Павло Моторнюк.

Продукт менеджер з напрямку Soufflet Seeds також зазначив, що такі форуми мають за мету раннє донесення інформації перед початком наступного аграрного сезону.

«В період зимових чи ранніх весняних семінарів буває запізно: люди вже втратились і купили посівний матеріал. Тому експерименти відкладаються виробниками ще на рік. А зараз фермери можуть оцінити гібриди на полях, на власні очі побачити виповнені качани кукурудзи й задати питання агрономам», — підмітив доповідач.

Виконано за допомогою Disqus