Аграрний комітет розгляне всі земельні законопроекти 11 жовтня — Сольський

3 жовтня 2019 190 0
Аграрний комітет розгляне всі земельні законопроекти 11 жовтня — Сольський
AgroPolit.com

У наступну п'ятницю, 11 жовтня, відбудеться розгляд всіх законопроектів про ринок с/г землі. За таке рішення сьогодні на своєму засіданні проголосували члени парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин. Повідомляє AgroPolit.com.

На розгляді комітету було три законопроекти, проте через дискусію  довкола порядку денного, ні один з них не був розглянутий.

«У вівторок на погоджувальній раді було вирішено включити в порядок денний наступні законопроекти: перший поданий КМУ (авторства Тимофія Милованова) і стосується обігу ринку землі — №2178; другий — №2194, комплексний земельний законопроект (авторстава голови аграрного комітету Миколи Сольського та ряду інших депутатів); третій — №2195 про електронні аукціони (авторстава голови аграрного комітету Миколи Сольського та ряду інших депутатів)», — заявив  голова комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський.

Після тривалих перемовин між представниками комітету, представниками низки ГО та профспілок, Микола Сольський провести засідання аграрного комітету 11 жовтня.

«У наступну п’ятницю (11 жовтня) буде проведено засідання аграрного комітету де будуть розглянуті всі альтернативні законопроекти, в тому числі запропоновані фракцією Батьківщина, де буде визначено один, який буде голосуватися в першому читанні», — заявив Сольський.

 

Виконано за допомогою Disqus