Троє братів перетворили нішевий напрямок у прибутковий медовий бізнес

4 жовтня 2019 168 0
Троє братів перетворили нішевий напрямок у прибутковий медовий бізнес
pixabay.comТроє братів перетворили нішевий напрямок у прибутковий медовий бізнес

Барабанщик гурту «Гайдамаки» Дмитро Кушнір разом із двома братами заснували бренд «Медові брати». Все почалося з ідеї та пасіки на Миколаївщині, мед з якої куштували родичі та друзі, а решту продавали перекупникам. Про це йдеться у матеріалі на Kukrul.com.

У квітні 2016 р. троє братів вирішили створити сімейний старт-ап. Саме тоді і почалася серйозна робота.

«Перший урожай, який ми розфасували у баночки, це було, може, 100 чи 200 кг врожаю попереднього року. Ми самі працювали повністю. Ми створили дизайн, продумали, як має виглядати етикетка, почали спілкуватися на цю тему з друзями, з родичами, показувати їм, розказувати, що у нас така ідея. І був дуже-дуже позитивний фідбек від усіх, всі сказали: «Це суперово, давайте продовжувати». І ми продовжили», — розповів Дмитро Кушнір.

Найголовніше правило братів — мед має бути найвищої якості. Жодних антибіотиків чи цукру.

Зараз під брендом «Медові брати» продається мед із трьох пасік із різних куточків України. І ці меди в жодному разі не змішуються.

«Отже, місцевість, де виробляється мед, має значення. Є три місцевості, в яких ми маємо пасіки: по-перше ― це Миколаївщина, по-друге ― Черкащина, по-третє ― кордон Хмельницької і Тернопільської областей, Поділля», ― розповів співзасновник бренду.

За його словами, всі меди, що вони продають є теруарними, тобто з конкретної місцевості.

«Ми виробники і продаємо тільки те, що ми виробляємо. Якщо говорити про об’єм, то в цей сезон (2018 р. ― прим. ред.) це було, наприклад, 1 600 кг. Тобто це не є багато», ― ділиться Дмитро Кушнір.

Вся продукція має сертифікати якості, що звісно, впливає на ціну. Також мед проходить пилковий аналіз, що дозволяє точніше визначити, яка рослина домінує. У планах братів збільшити в виробництво продукції та отримати сертифікати на відсутність антибіотиків.

Більше про розвиток бренду «Медові брати» читайте за посиланням.

Виконано за допомогою Disqus