Українським фермерам презентували британські технології силосування

7 жовтня 2019 440 0
Українським фермерам презентували британські технології силосування
Kurkul.comУкраїнським фермерам презентували британські технології силосування

У селі Краснопілка Вінницької області Посольство Великої Британії в Україні провело 3-й практичний семінар «Кращий силос, раціони великої рогатої худоби та практика доїння». Захід відвідали директора молочно-товарних ферм, агрономи, зоотехніки, фахівці із заготівлі кормів. Міжнародні та українські експерти поділилися практичним досвідом, а також продемонстрували цікаві технологічні рішення для молочного виробництва.

Перед гостями виступила перший секретар, керівник комерційного відділу Посольства Великої Британії в Україні Кеті Коттрелл.

«Минулого року ми проводили подібний семінар і він викликав великий інтерес, тому вирішили провести його і цього року, але в новому форматі. В Україні є прекрасний потенціал для молочного тваринництва і я думаю, що наш досвід і знання можуть стати відповіддю на ваші потреби. Сьогодні Велика Британія займає десяте місце в світі і третє місце в Європі з виробництва молока. Вона відома в світі за технологіями розробки продуктів в сфері здоров'я тварин, годування, управління господарством. Співпраця між Великою Британією і Україною з кожним роком тільки зростає. Україна є країною, яка швидко нарощує експорт харчової продукції в ЄС. Вона потіснила Китай, посівши третє місце серед постачальників харчових продуктів в ЄС. За останній рік продала агропродукції в ЄС на суму €670 млрд євро», — сказала Кеті Коттрелл.

Спеціальним гостем семінару став британський експерт з силосування і годівлі ВРХ Патрік Снотграсс. Він має 16 років досвіду у цій сфері, а також досвід роботи в Україні, тому знайомий з проблемами вітчизняних виробників молока. Експерт поділився своїми знаннями про те, які раціони слід використовувати для поліпшення показників продуктивності ВРХ.

«Щоб збільшити надої молока, потрібно перш за все звернути увагу на якість кормів. Потрібно правильно збалансувати грубі корми. Корова може з'їсти дуже багато корму, наприклад, здоровий голштин може з'їсти 60-70 кг корму в день, або 28 кг в сухій речовині, якщо ви правильно збалансуєте грубі корми. Незалежно від того, яка у вас продуктивність, базові параметри залишаються такими ж. Є трохи господарств, що не зіштовхуються з проблемами такого роду, але мистецтво справжнього фермера полягає в тому, щоб правильно ідентифікувати ці проблеми і вирішити їх», — зазначив Патрік Снотграсс.

Після презентацій учасників заходу запросили на майстер-клас з візуальною оцінкою силосу МТК Краснопілка, компанії «Зернопродукт МХП», який провів Патрік Снотграсс. Також їм презентували унікальний навантажувач сільськогосподарського призначення JCB fastrac 8330 і навчили, як проводити комбінований аналіз раціону і гною для більш ефективного годування дійного стада.

Відзначимо, практичний семінар проводився в рамках Регіональної Кампанії підтримки розвитку британського бізнесу в сфері сільського господарства для країн Східної Європи і Центральної Азії EECAN Agritech GREAT Campaign в 2019-20.

Виконано за допомогою Disqus