Реклама

В Україні зростає перспективність ринку біологічних ЗЗР

9 жовтня 2019 99 0
В Україні зростає перспективність ринку біологічних ЗЗР
pixabay.com

За результатами аналізу ринку біопрепаратів експерти констатували зростання інтересу вітчизняних аграріїв до біологічних засобів захисту рослин, що сприяє збільшенню обсягу даного ринку. Про це повідомляє Pro-Consalting.

Наразі до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів України внесено понад 200 видів біопрепаратів, що становить близько 10% від загальної кількості ЗЗР. Найбільше в нашій країні зареєстровано інокулянтів.

Згідно з результатами аналізу ринку, майже половина площ українських земель, оброблених в минулому році біопрепаратами, розташовується в Черкаській області. В інших регіонах біологічні засоби захисту рослин застосовуються набагато менше. На Херсонську область припадає 13,1% оброблених площ, Кіровоградську — 11,1%, і далі за зменшенням.

Про перспективність українського ринку біопрепаратів свідчить інтерес, який проявляють до нього іноземні компанії. Так, в минулому році японська транснаціональна корпорація Sumitomo придбала одного з найбільших українських дистриб’юторів засобів захисту рослин — «Спектр-Агро». А американська компанія TerraMax розглядає можливість почати виробництво біопрепаратів на території України в 2020 р.

Нагадаємо, що поводження з пестицидами та агрохімікатами відтепер регулюватиме Міністерство енергетики та захисту довкілля України.

Виконано за допомогою Disqus