USAID допоможе розвивати сільський туризм в Україні

13 жовтня 2019 70 0
USAID допоможе розвивати сільський туризм в Україні

Американське агентство з розвитку USAID починає підтримку сільського туризму в Україні — на Закарпатті і на Півдні країни. Про це повідомив представник програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» Анджей Шафернакер, передає УНІАН.

«Ми плануємо запускати два пілотних проекти — на Бессарабії та Закарпатті, щоб допомагати новим бізнесам розвиватися в сфері сільського туризму», — сказав він.

За словами Анджея Шафернакера, великі міста України досягли успіху в туризмі і навіть створили власний бренд, але туристам не вистачає альтернативних активностей.

«Коли туристи приїжджають до Києва чи Львова, вони насолоджуються кафе, ресторанами, магазинами, якимись визначними пам’ятками в центрі. Але більше їм вибирати нема з чого. Тому USAID дійсно хоче вкластися в розвиток сільського туризму. Це хороша альтернатива з великими очікуваннями, для якої можна розробити свій дизайн, свою продукцію та послуги», — сказав він.

Підтримка українського сільського туризму буде здійснюватися в рамках п’ятирічної комплексної програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» з бюджетом в 40 млн грн. З них 12 млн грн будуть виділятися у вигляді грантів на проекти в сферах туризму, інформаційних технологій, харчової промисловості та інших сферах економіки.

Читати за темою: Відпочинок у селі або Перспективи розвитку агротуризму

Виконано за допомогою Disqus