Реклама

В Україні презентують новий дрон для точного землеробства

15 жовтня 2019 271 0
В Україні презентують новий дрон для точного землеробства
dronedj.comВ Україні презентують новий дрон для точного землеробства

У рамках бізнес-форуму It-Corner 2019 відбудеться презентація флагманської моделі дрона Phantom 4 Multispectral від компанії DJI. Новий безпілотник призначений для проведення обмірних робіт і для виконання завдань по точному землеробству. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на drone.ua.

Читати за темою: Вносимо пестициди дронами: що треба знати?

Дрон Phantom 4 Multispectral призначений виключно для сільського господарства. Цей БПЛА оснащений мультиспектральною камерою для моніторингу вегетаційних індексів і створення карт розподілу біомаси по полю. GPS-приймач з RTK-технологією дозволяє отримувати точність зображення до одного сантиметра, а також надає можливість проведення надточних обмірних робіт зі створенням карт рельєфу полів.

За словами представників Drone.UA, це перше мультиспектральне рішення DJI, яке постачається на український ринок. Наразі передзамовлення на нові дрони вже розмістили кілька агрхолдингів в Україні.

Цей БПЛА можливо одночасного використовувати з іншими сільськогосподарськими дронами для обприскування.

Окрім того, буде представлена ​​нова логіка роботи сільськогосподарських безпілотників.

«Під час одного виїзду бригади операторів дронів буде здійснюватися сканування поля, визначення проблемних зон для внесення засобів захисту рослин і одночасне створення маршрутів для дронів-обприскувачів, які виконують політ відразу ж після вильоту першого дрона», — йдеться у повідомленні.

Такий підхід забезпечує скорочення швидкості виконання сільськогосподарських операцій і зменшення витрат на логістику.

Виконано за допомогою Disqus