Експерт розповів про особливості захисту озимих зернових

15 жовтня 2019 63 0
Експерт розповів про особливості захисту озимих зернових
Kurkul.comЕксперт розповів про особливості захисту озимих зернових

Якщо вчасно не звернути увагу на захист озимих зернових восени то можна понести суттєві втрати майбутнього урожаю. Щоб захистити озимі зернові від хвороб і забезпечити закладання запланованої врожайності, експерти «UKRAVIT» рекомендують неодмінно застосовувати фунгіциди ще в осінній період.

«За перших ознак хвороб озимих зернових, а також профілактично необхідно проводити фунгіциді обробки. Найкраще для цього підійдуть багатокомпонентні препарати а також ті, які ефективно діють за понижених температур повітря: за рахунок різних механізмів дії діючих речовин вони контролюють збудників широкого спектру хвороб, проявляють профілактичні та лікувальні властивості, а також захищають рослини від нового зараження. Крім того, багатокомпонентні фунгіциди, як правило, не викликають у збудників хвороб резистентності, що дає можливість максимально ефективно захищати посіви від хвороб», — радить керівник агрономічного департаменту компанії «UKRAVIT» Олександр Мигловець.

Тож обираючи осінній фунгіцидний захист для озимих зернових, він радить звернути увагу на препарат Ті Рекс (пропіконазол, 150 г/л + тріадимефон, 150 г/л). Він контролює широкий спектр небезпечних захворювань і забезпечує захисну та лікувальну дії, що носять довготривалий характер. При цьому препарат є «м’яким» для культурної рослини і не впливає на якісні та кількісні показники майбутнього врожаю.

Для максимальної ефективності дії, наголошує Олександр Мигловець, обприскування необхідно проводити профілактично або за перших ознаках прояву хвороб — особливо це стосується ранніх строків посіву або дуже загущених масивів.

Виконано за допомогою Disqus