На Київщині відкрили медоварню

16 жовтня 2019 189 0
На Київщині відкрили медоварню
Facebook

В понеділок, 14 жовтня, в Броварах Київської області офіційно відкрили медоварню ТОВ «Медовий спас». Відтепер тут виготовлятимуть медовий напій «Сікера». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив експерт з агроефективності Мирон Пундор.

«Відтепер тут виготовлятимуть «Сікеру» — неперевершені медові напої по стародавній рецептурі. Подія знакова для України, окільки покладено початок промисловому медоварінню. Справа, розпочата в 2004 р. Дідом Василем по відродженню медоваріння має тепер всі шанси на успіх. Адже не секрет, що в Україні існує дефіцит вина і одночасно надлишок меду!», — зауважив Мирон Пундор.

Читати за темою: Як створити і просувати власний бренд ― приклад «Медових братів»

Також він додав, що виробничі потужності підприємства дозволяють виготовляти 360 т/рік або майже пів мільйона пляшок. В експлуатацію введена перша черга виробництва, а саме цех на 120 т/рік, з дотриманням усіх температурних режимів та санітарії.

«Практично все обладнання виготовлене з харчової нержавійки, встановлена італійська лінія по розливу напоїв. Вже пройдена сертифікація згідно стандартів ХАСП, ІСО та інших вимог.
А це значить, що не за горами час, коли кожен бажаючий зможе скуштувати добротного медового напою», — написав Мирон Пундор.

Виконано за допомогою Disqus