В Україні почала дорожчати цибуля

18 жовтня 2019 40 0
В Україні почала дорожчати цибуля
pixabay.com

Якщо ще на попередньому тижні ціни на цибулю в Україні залишалися відносно стабільними, то вже з початку поточного вони знову почали активно рости. Повідомляє EastFruit.

При цьому більшість місцевих господарств вже завершили збиральні роботи, в результаті чого пропозиція даної продукції з поля різко скоротилося. Згідно з даними щоденного моніторингу проекту, тільки з початку тижня продукція високої якості подорожчала в середньому на 22%. Зокрема, якщо ще минулого тижня ціни в даному сегменті стартували від 4,50 грн/кг ($0,18/кг), то сьогодні за такою ціною готові працювати лише ті фермери, які не мають обладнаних сховищ.

У той же час господарства, що мають в своєму розпорядженні обладнані сховища, на сьогоднішній день вже продають цибулю по 5-6 грн/кг ($0,20-0,24/кг). Підвищувати ціни фермерам дозволяє активний попит на внутрішньому ринку, адже оптові компанії продовжують скуповувати цибулю для закладки на зберігання.

Також зазаначається, що незважаючи на підвищення цін в даному сегменті, наразі ріпчаста цибуля в Україні коштує в середньому на 30% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року.

Читати за темою: Ціни на українську цибулю продовжують знижуватися — експерт

Виконано за допомогою Disqus