Експерт повідомив можливу причину загибелі Кутового

30 жовтня 2019 75 0
Експерт повідомив можливу причину загибелі Кутового
Kurku.comЕксперт повідомив можливу причину загибелі Кутового

Причинами авіакатастрофи, в результаті якої загинув екс-міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий, можуть бути погані погодні умови і відсутність достатнього досвіду з управління вертольотом. Про це повідомив директор Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами України Олег Бабенко, передає Latifundist.com з посиалнням на «УНІАН».

«Зараз працює спеціальна комісія, яка розслідує причини авіакатастрофи. Розслідування буде складним. Там все згоріло. Чорні ящики на цьому типі вертольотів не встановлюються. Але вже зрозуміло, що Тарас Кутовий розбився на вертольоті через погані погодні умови і відсутності достатньо досвіду з управління повітряним судном», — зазначив експерт.

Він вказав, що пілот через сильний туман втратив просторове положення вертольота і вже нічого не міг з цим зробити, в результаті — врізався в землю. Також, за інформацією Олега Бабенка, Тарас Кутовий мав всього 50 годин нальоту, а це значить, що у пілота не було достатнього досвіду.

«Закони змінюються. Раніше він мав би літати з інструктором не менше 150 годин. А тут ясно, що пілот не був підготовлений до польоту в таких метеоумовах. Він вилетів в нормальну погоду, але потрапив в туман і летів, а міг би повернутися або приземлитися і чекати погоди. Він переоцінив свої можливості», — підсумував директор Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами України.

Нагадаємо, Тарас Кутовий загинув у авіакатастрофі 21 жовтня. Тоді вертоліт, яким керував екс-міністр впав у селі Тарасенкове Оржицького району на Полтавщині.

Виконано за допомогою Disqus