Ціна на живець свиней стабілізувалась

2 листопада 2019 102 0
Ціна на живець свиней стабілізувалась
pixabay.com

На ринку живця свиней у кінці жовтня панував відносний штиль. Протягом 44-го тижня ціни трималися в межах 44-46 грн/кг, а середньоринкова позначка була майже на рівні попереднього тижня. Про це повідомили в асоціації «Свинарі України».

Більшість виробників свинини змогла втримати ціну реалізації на рівні попереднього тижня. Хоча епізодично оператори відзначали послаблення котирувань на 0,5-1 грн/кг, ціни на свиней забійних кондицій залишилися в межах цінового коридору минулого тижня.

Постачальники живця свиней не спостерігають послаблення попиту з боку закупівельників. Навпаки, окремі м’ясопереробники проявляють зацікавлення у бронюванні партій наперед. Тому виробники свинини не виключають можливості наближення середньої ціни на свинину живою вагою до верхньої межі цьоготижневого діапазону.

Переробники ж передбачають рух цін назустріч мінімальній позначці цього тижня. Так,  понад 85% із опитаних учасників Асоціації м’ясної галузі планують закуповувати свинину живою вагою по 44 грн/кг.

При цьому лише восьма частина опитаних переробників прогнозує відчутніше просідання цін на ринку живця свиней на початку листопада.

Читати за темою: Поголів’я свиней наступного року скоротиться на 20% — Паламар

Виконано за допомогою Disqus