ЗЗР треба або виробляти, або займатися прямими продажами — Тодоров

7 листопада 2019 57 0
Борис Тодоров, голова наглядової ради компанії ALFA Smart Agro
Kurkul.comБорис Тодоров, голова наглядової ради компанії ALFA Smart Agro

У сегменті виробництва ЗЗР, ALFA Smart Agro орієнтована на роботу виключно через дистриб'юторів, компаній, мета яких — забезпечити поставки та ефективну роботу з агровиробниками. Про це в інтерв’ю виданню Latifundist.com розповів голова наглядової ради компанії ALFA Smart Agro Борис Тодоров.

«Я займався дистрибуцією і точно знаю, що це зовсім інша модель бізнесу. Потрібно або виробляти, або займатися прямими продажами. ALFA Smart Agro орієнтована виключно на роботу через дистриб'юторів. Наша мета — розробити і провести продукти, які потрібні ринку. Завдання дистриб'ютора — забезпечити поставки та ефективну роботу з агровиробниками», — розповів Борис Тодоров.

За словами голови наглядової ради ALFA Smart Agro, в компанії планують розвивати ринок разом з дистриб'юцією. Основа дистриб'юції ALFA Smart Agro — це регіональні компанії, які працюють поруч зі своїми клієнтами і живуть їхніми проблемами і завданнями.

«Це не означає, що ми мало співпрацюємо з аграріями. Навпаки, у нас широка мережа регіональних експертів, які в кожній області консультують, демонструють результати використання продуктів в польових умовах, навчають і допомагають в будь-яких питаннях. Компанії, які не спілкуються зі своїми споживачами, приречені на провал. Тільки співпраця «аграрій-дистриб'ютор-виробник ЗЗР» є ефективною», — прокоментував Борис Тодоров.

За його словами, конкуренція серед дистриб'юторів на ринку ЗЗР зараз дуже висока. Поріг входу в дистриб'юторський бізнес практично нульовий, тому кількість гравців постійно збільшується. Через це системним учасникам ринку досить складно забезпечувати прибутковість бізнесу.

Нагадаємо, що Kurkul.com проводить опитування серед учасників ринку щодо пропозиції компанії Corteva продавати насіння Pioneer у товарний кредит.

Ми пропонуємо вам розповісти, за яких умов ви згодні будете купувати насіння Pioneer у кредит.

Виконано за допомогою Disqus