Депутати трьох партій розкритикували законопроект щодо продажу землі

12 листопада 2019 91 0
Депутати трьох партій розкритикували законопроект щодо продажу землі

Сьогоднішнє засідання Верховної Ради розпочалось із земельних дискусій. Попри те, що законопроекту про ринок землі немає у порядку денному, критики все одно нагадали про неприпустимість її запровадження. Повідомляє «5 канал».

Представники «Європейської солідарності», зокрема, заявили: голосувати за скасування мораторію не можна, допоки в Україні не буде дешевих кредитів для фермерів

Зазначається, що проти продажу землі, окрім «Європейської солідарності», виступили представники фракції «Батьківщина» та «Опозиційної платформи – За життя».

Читати за темою: Влада повинна зробити земельну реформу вигідною бізнесу та громадянам — Мушак

Представники «Європейської солідарності» заявили, що голосувати за скасування мораторію не можна, допоки в Україні не буде дешевих кредитів для фермерів.

«Ми не будемо голосувати за закони про дерибан землі. Ми за ринок землі, але коли український селянин буде захищений, мінімальна ціна буде високою, український фермер буде захищений і буде мати пріоритет, а ті, хто хочуть скупити землю шматками площею з Ліхтенштейн чи Андорру, не матимуть змоги це зробити. І ніякі популістські референдуми владі не допоможуть», — сказав нардеп від «ЄС» Микола Княжицький.

Виконано за допомогою Disqus