Аграрний комітет схвалив законопроект 2289 про ввезення пестицидів та агрохімікатів в Україну

14 листопада 2019 63 0
Аграрний комітет схвалив законопроект 2289 про ввезення пестицидів та агрохімікатів в Україну
uhbdp.org

Аграрний комітет схвалив законопроект №2289 про ввезення пестицидів та агрохімікатів в Україну. Рішення було прийнято на засіданні Аграрного комітету 13 листопада 2019 р. та затверджено головою комітету Миколою Сольським. Про це йдеться на сайті відомства.

Законопроект «Про пестициди та агрохімікати», має вдосконалити регулювання завезення та застосування в Україні незареєстрованих пестицидів, використання залишків пестицидів і агрохімікатів, термін реєстрації яких закінчився, надання можливості застосування, зберігання, торгівлі, рекламування та перевезення залишків препаратів протягом двох років після завершення терміну їхньої реєстрації.

Прийняття цього законопроекту забезпечить українським аграріям можливість використовувати передові технології захисту рослин, що дозволить збільшити врожайність сільськогосподарських культур, зберегти вирощений урожай, покращити його якість та безпечність, а також утримати на світовому ринку продовольства передові позиції стабільного постачальника сільськогосподарської продукції.

Читати за темою: З Херсонщини почали вивозити непридатні пестициди на утилізацію до Франції

 

Виконано за допомогою Disqus