Реклама

В Україні знову зросли ціни на тепличні огірки

15 листопада 2019 21 0
В Україні знову зросли ціни на тепличні огірки
pixabay.comВ Україні знову зросли ціни на тепличні огірки

Цього тижня ціни на тепличні огірки в України знову зросли. Про це повідомляють аналітики EastFruit.

Продаж продукції ведуть поодинокі комбінати, в той час як більшість господарств ще минулого тижня заявила про завершення реалізації огірків попереднього обороту. При цьому попит з боку гуртових компаній і роздрібних мереж залишається стабільно високим, що і дозволило продавцям в черговий раз підвищити відпускні ціни в даному сегменті.

Наразі ціни на огірок з місцевих тепличних комбінатів варіюються в діапазоні 35-38 грн/кг ($1,44-1,57/кг). Таким чином, тільки з початку поточного тижня ця продукція подорожчала в середньому на 25%. При цьому, тиждень тому ціни в цьому сегменті не перевищували 30 грн/кг ($1,24/кг).

Також в невеликій кількості на українському ринку присутні імпортні огірки з Туреччини, ціни на який сьогодні озвучуються на рівні 32-33 грн/кг ($1,32-1,36/кг), що в середньому на 22% дорожче, ніж наприкінці минулого робочому тижні.

Так, на сьогоднішній день ціни на огірок в українських тепличних комбінатах вже в середньому на 8% вище, ніж в аналогічний минулорічний період. За словами учасників ринку, масові поставки імпортної продукції ще не почалися через погіршення погодних умов в Туреччині. Однак вже з наступного тижня багато операторів прогнозують зростання поставок турецького огірка, що цілком ймовірно спричинить за собою зниження цін і на місцевий тепличний огірок.

Виконано за допомогою Disqus