За тиждень набудуть чинності спрощені правила ввезення тварин в Україну

18 листопада 2019 89 0
За тиждень набудуть чинності спрощені правила ввезення тварин в Україну

Спрощені правила для ввезення тварин на територію України наберуть чинності 24 листопада. Зокрема, буде дозволено імпортувати тварин із зон або компартментів, якщо не вся територія країни-експортера вільна від тієї чи іншої хвороби тварин. Повідомили в прес-службі Держпродспоживслужби.

Згідно з повідомленням, 24 листопада 2019 р. закінчується 6-місячний перехідний період і набуває чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства «Про затвердження вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їх репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх обробки, переробки».

Також, наказом скорочено кількість діагностичних досліджень з живими тваринами, які повинні проводитися на території країни-експортера та встановлено вимоги до нових категоріях продуктів — композитні продукти, желатин, колаген, молозиво, жаб'ячі лапки і равлики.

Нагадаємо, Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів почала тестувати електронну систему з видачі ветеринарних документів та надання адміністративних послуг — Єдиний державний реєстр ветеринарних документів.

Виконано за допомогою Disqus