ЄС підтримає фермерів, які постраждали від політики США

29 листопада 2019 25 0
ЄС підтримає фермерів, які постраждали від політики США
tsn.uaЄС підтримає фермерів, які постраждали від політики США

Європарламент ухвалив постанову, в якій закликав ЄС надати термінову допомогу фермерам, котрі постраждали від рішення США підвищити тарифи на аграрну продукцію з Європи. Про це йдеться на сайті Європарламенту.

Тарифні санкції США спричиняють прямі втрати європейських сільгоспвиробників на суму €6,8 млрд.

«Депутати підкреслили, що ЄС має відповісти на нові тарифи США скоординовано. Насамперед Єврокомісії доручено провести уважний моніторинг ринку, використати всі наявні інструменти... а також мобілізувати швидку підтримку секторам, що постраждали найбільше», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що виконавчі структури ЄС мають наростити зусилля для просування агропродукції за межі Євросоюзу, ввести гнучкіші правила для європейських компаній, які здійснюють постачання на ринок США, або сприяти їх переорієнтації на інші ринки.

Депутати заперечили будь-які скорочення у бюджеті ЄС у секторі фермерської політики та закликали до реформування передбачених цією політикою кризових резервів.

Водночас парламент закликав Єврокомісію не припиняти пошуку врегулювання торговельної суперечки між ЄС і США шляхом переговорів.

Нагадаємо, з 18 жовтня 2019 р. США ввели тарифи в обсязі 25% на великий перелік сільськогосподарської продукції з ЄС.

Виконано за допомогою Disqus