ADAMA увійде до структури Syngenta Group Co

8 січня 2020 161 0
ADAMA
Kurkul.comADAMA

ChemChina і Sinochem нещодавно оголосили про консолідацію, результатом якого стане об'єднання підприємств у нову холдингову компанію Syngenta Group Co.
Очікується, що Syngenta Group займе провідне місце у світі серед компаній, які працюватимуть в напрямку виробництва засобів захисту рослин, насіння та добрив, забезпеченні сільгоспвиробників додатковими цифровими технологіями та розвитком дистриб'юторської мережі в Китаї, пише news.agropages.com.

«Компанії ADAMA, Syngenta і Sinochem, що входять до складу новоутвореного об'єднання, домоглися значних успіхів у співпраці за останній рік. Формування Групи сприятиме подальшому зміцненню зав’язків між компаніями і отриманню додаткових прибутків від створених можливостей і синергетичних зв’язків», — йдеться в повідомленні.
Завдяки частці ChemChina в Syngenta Group Co компанія ADAMA займе місце одного з ключових акціонерів новоутвореного холдингу.

Зазначається також, що в структурі самої компанії не прогнозується змін. Штаб-квартира ADAMA залишиться в Ізраїлі, окрім цього, вона буде продовжувати торгуватися на Шеньчженьській фондовій біржі та підтримуватиме свої бренди і позиції на ринку.

Читайте також: Забезпеченість аграріїв пестицидами перевищує цьогорічну потребу

Посада фінансового директора Syngenta Group була запропонована Чену Ліхтенштейну, нинішньому президенту і виконавчому директору ADAMA. У свою чергу, Ігнасіо Домінгеса, який на даний час є співголовою та комерційним директором компанії, буде призначено на посаду президента і генерального директора ADAMA. Очікується, що кадрові зміни набудуть чинності протягом першого кварталу 2020 року.

Виконано за допомогою Disqus