В Україні пануватиме суха погода з несуттєвими морозами — прогноз на тиждень

13 січня 2020 78 0
В Україні пануватиме суха погода з несуттєвими морозами — прогноз на тиждень

Протягом  усього тижня на території України пануватиме посушлива погода. Перша половина тижня буде більш сонячною особливо це стосується Західних областей, наприкінці тижня переважатиме хмарна погода. Суттєві морози не очікуються. Про це повідомляє сервіс агропогоди «Метео Фарм».

З 13 по 17 січня суттєвих температурних коливань не передбачається. В нічний час температура повітря мінімально опуститься до -4 °С, лише в Західних областях до -6 °С.  Денна температура в Північних, Східних та Центральних областях складе 0…+5 °С.  На Заході та Півдні +1…+6 °С, в Одеській області до +7 °С. Температура ґрунту коливатиметься від -2 до +1 °С і лише в Південних областях досягне +3 °С.

На вихідних стовпчики термометрів поповзуть вниз, температура знизиться на 1-3 °С. У нічний час температура коливатиметься від -5 до 0 °С. Вдень стовпчик термометру перебуватиме в межах -2…+2 °С і лише на Заході повітря прогріється до +5 °С.

Температура ґрунту в Східних, Північних та Центральних областях складе -4…0 °С, в Західних областях знизиться до -5 °С. На Півдні -1…0 °С.

Виконано за допомогою Disqus