На Херсонщині фермер став жертвою фальшивомонетників

15 січня 2020 199 0

Фермер з Херсонщини став жертвою фальшивомонетників — власник молочно-товарної ферми домовився з двома жителями Алешковского району про продаж їм ВРХ, в розрахунок отримавши понад 87 тис. фальшивих гривень. Повідомляє fakti.ks.ua.

Херсонські поліцейські розслідують кримінальну виробництво про використання фальшивих грошей в Олешківських районі. Справу розслідує Херсонський міський суд.

«В кінці жовтні житель смт Нова Маячка, який є власником молочно-товарної ферми, домовився з двома жителями Алешковского району про продаж їм великої рогатої худоби. Сума угоди склала 87,5 тис. грн. Фермер отримав зазначені гроші. Однак, незабаром він помітив цікаву особливість: всі купюри мали однаковий серійний номер. Він повідав про даний факт тих же покупців, і вони забрали більшу частину грошей нібито для обміну. Але, тим не менше, 3,5 тис. грн фермер залишив і повідомив про це поліцію», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 20 грудня 2019 р. було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.199 КК України — виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту, а також збут підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї, вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб чи у великому розмірі.

Херсонський міський суд 24 грудня 2019 р. наклав арешт на 7 купюр номіналом 500 грн, які були вилучені правоохоронцями.

Нагадаємо, в Очакові Миколаївської області невідомі обікрали будинок місцевого фермера.

Виконано за допомогою Disqus

+ 35° ... + 16°

Вітер

1м/с

Опади

0мм

Вологість

47%