Суд відпустив підозрюваного в жорстокому нападі на одеського фермера

20 січня 2020 152 0

Заводський районний суд Миколаєва відпустив колишнього співробітника поліції, якого підозрюють у побитті та пограбуванні одеського фермера. Про це повідомляється в сюжеті «Думська ТВ».

Нагадємо, у липні 2019 р. в передмісті райцентру Березівка ​​Одеської області група людей побила, поранила ножем і пограбувала фермера. За словами постраждалого, злочин організував місцевий клан рейдерів, а підґрунтям є парламентські вибори.

Постраждалий розповів, що на нього напали шестеро чоловіків на чолі з його давнім опонентом. У нападників були ножі та пістолети. Крім того, злочинці забрали у фермера телефон і гроші: $30 тис. і 213 тис. грн. Також фермер зазначав, що у 2017 р. Віктор Полюганич здійснив рейдерське захоплення його с/г земель та зерна на десятки млн грн.

«Суддя не винесла йому вирок, а просто його відпустила, спираючись на те, що просто не з'явився прокурор. Але як, якщо він вже їхав в суд», — сказав потерпілий фермер Олександр Пилипенко.

Справу веде Державне бюро розслідувань, розташоване в Миколаєві, тому його розглядає Заводський районний суд Миколаєва.

Повідомляється, що засідання, як таке, не відбулося. Глава установи зазначив, що згідно статті 191 КПК України підозрюваного повинні лише доставити в суд.

Судом було призначено засідання на 13 січня, проте підозрюваний на нього не прийшов і наразі залишається на волі.

Виконано за допомогою Disqus